Trainingsdata

De trainingen voor de jeugd vinden plaats op maandag, dinsdag, woensdag en zaterdag in de sporthal van Kessel-Lo, op zaterdag in de polyvalente zaal in Kessel-Lo en op donderdag in de sporhal in Heverlee:
Routebeschrijving en meer vindt u op deze pagina.

Dijlevallei werkt samen met Blauwput. Zo kunnen spelers van dezelfde sterkte samen spelen en kunnen de trainingen beter op maat van de kinderen gegeven worden.

Een overzicht van de groepen vind je hier terug.

Let op: de exacte invulling van de trainers is nog onder voorbehoud (omwille van onzekere beschikbaarheid)

Training op maandag

Leeftijdsgroep: Junioren - Competitive 1A

Trainer: Frans Panggih Purwoko
18u30/19u tot 20u00 (afh. van beschikbaarheid zaal vanaf 18u30 of 19u)

Leeftijdsgroep: Junioren - Competitive 1B (& volwassenen)

Trainer: Floris Oleffe
21u00 tot 23u00
Polyvalente zaal (Boudewijnstadion)

Training op dinsdag

Leeftijdsgroep: Miniemen - Select

Trainer: Patrick Verhoeven
18u30 tot 20u00

Leeftijdsgroep: Miniemen/Kadetten - Select

Trainer: Stefaan Destoop
18u30 tot 20u00

Leeftijdsgroep: Kadetten - Select

Trainer: Marc Holemans
18u30 tot 20u30

Leeftijdsgroep: Scholieren/Junioren - Select

Trainer: Rafael Van Wel
19u00 tot 21u00

Leeftijdsgroep: Junioren - Competitive 2

Trainer: Steven Coeckelberghs
19u00 tot 21u00

Training op woensdag

Leeftijdsgroep: multimove, minibad, minibad -10J en miniem intensive

Trainers: Patrick Verhoeven, Eline Verbist, Sander De Cubber en Pieter Robeyns
15u30 tot 17u

Leeftijdsgroep: Miniemen Competitive 1/2/3

Trainer: Patrick Verhoeven, Marc Holemans en Kilaïm Panggih Purwoko
17u00 tot 18u30

Leeftijdsgroep: Kadetten Intensive

Trainer: Bram Mercado
17u tot 18u30

Leeftijdsgroep: Kadetten Competitive 1, 2 & 3

Trainers: Stefaan Destoop, Ward Van Audenhaege en Erin Meskens
18u30 tot 20u00

Leeftijdsgroep: Scholieren - Competitive & Intensive

Trainer: Tony Vercruysse
18u30 tot 20u00

Training op donderdag

Leeftijdsgroep: Junioren - Intense

Trainer: Pieter-Jan Caestecker
19u30 tot 21u00
Heverlee

Training op zaterdag

Leeftijdsgroep: Multimove, minibad en minibad -10j

Trainer: Jelinka Vandamme, Ward Van Audenhaege, Pieter Robeyns en Irina Prooth
9u00 tot 10u30

Leeftijdsgroep: Kadetten - Competitive 2&3

Trainers: Benny Van Buyten en Emma Tubbax
9u00 tot 10u30

Leeftijdsgroep: Miniemen - Competitive 3

Trainer: TBD
9u tot 10u30
Polyvalente zaal (Boudewijnstadion)

Leeftijdsgroep: Miniemen - Competitive 1&2

Trainer: Patrick Verhoeven en Felix Hermans
10u30 tot 12u

Leeftijdsgroep: Scholieren - Competitive & Intensive

Trainer: Tony Vercruysse
10u30 tot 12u
Polyvalente zaal (Boudewijnstadion)

Leeftijdsgroep: Kadetten - Competitive 1

Trainer: Rafael Van Wel
12u00 tot 14u00

Leeftijdsgroep: Junioren - Competitive 1B en 2

Trainer: Steven Couckelberghs
12u00 tot 13u30

Leeftijdsgroep: Junioren - Intensive / Fun

Trainer: Luca Vandeput
12u00 tot 13u30

Leeftijdsgroep: Miniemen, Kadetten, Scholieren - Fun & Intensive

Trainer: Pieter-Jan Caestecker, Thomas Meyers en Luca Vandeput
14u00 tot 15u30

Leeftijdsgroep: Miniemen, Kadetten en Scholieren - Fun: Vrij spel

Trainer: afwisselend
15u30 tot 16u30